Lotnisko Stansted zapewnia, że jego celem i obecnie najważniejszym elementem planu rozwoju jest zapewnienie większej ilości usług transportowych. Przedstawiciele władz Stansted zmierzają do Korei Południowej, aby starać się pozyskać nowe linie lotnicze, które chciałyby współpracować z londyńskim lotniskiem.

Zespół z działu transportowego operatora Manchester Airports Group (MAG) weźmie udział w Międzynarodowym Forum Lotniczym Cargo w Seulu (International Air Cargo Forum). Celem jest pozyskanie nowych klientów dla trzeciego co do wielkości lotniska Wielkiej Brytanii pod względem transportu towarów oraz rozwój tego obiektu w kategoriach cargo.


Stansted ma nadzieję na rozpoczęcie współpracy z największymi międzynarodowymi przewoźnikami, a w konsekwencji stworzenie nowych połączeń i usług cargo.


Dyrektor działu cargo operatora MAG, Graeme Ferguson, komentuje: „Stansted jest jednym z największych portów lotniczych kraju pod względem transportu towarów, a ostatnie statystyki mówią o 9.5 bilionach funtów rocznego zysku z transportu na tym lotnisku.” Dodaje też, że lotnisko ma obecnie szansę na poprawienie tych statystyk poprzez pozyskanie nowych linii lotniczych typu cargo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj