Londyn, położony w południowo-wschodniej części Zjednoczonego Królestwa, będący jednocześnie stolicą zachwyca niemal każdego. Choć w ostatnich latach to jedna z ulubionych destynacji naszych rodaków poszukujących miejsca zatrudnienia, jednocześnie jest jednym z najwspanialszych miejsc na spędzenie urlopu. Okazuje się także doskonałą bazą przesiadkową do niemal każdego zakątka Europy. Wizzair oferuje loty do Londynu z sześciu lokalizacji w Polsce: z Gdańska, z Katowic, Lublina, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Siatka połączeń stwarza pasażerom wiele możliwości wyboru: od jednego lotu co dwa z Lublina, aż po nawet 3 dziennie z Gdańska i Warszawy. Dzięki temu, znalezienie dogodnego terminu w przestępnej cenie nie stanowi żadnego problemu.

Nieskończenie wiele atrakcji


Zdaje się, że wszystkie drogi prowadzą do Londynu. Miasto, odwiedzane rocznie przez około 30 milionów turystów, nie przez przypadek cieszy się taką popularnością. Chyba każdy słyszał o typowych londyńskich „must see” takich jak neogotycka Wieża Zegarowa Big Ben, Tower of London czy Opactwo Westminsterskie. Obiektów wartych zobaczenia jest tak wiele, że jeden dzień przeznaczony na zwiedzanie to zdecydowanie za mało. Dlatego też tak wiele osób wraca do Londynu.

W mieście jest pod dostatkiem uliczek pełnych niewielkich, modnych butików i ogromnych sklepów. Dzięki temu coraz więcej osób obiera ten kierunek z zamiarem uzupełnienia własnej garderoby. Miłośnicy nocnego życia również znajdą coś dla siebie. Zarówno w centrum, jak i na przedmieściach, znajduje się wiele lokali gdzie można spędzić czas z przyjaciółmi i ze szklanką złocistego trunku w dłoni. Co więcej, miasto to nie tylko zabytki, klimatyczne zaułki z miejscowymi knajpkami i restauracjami czy nawet centra handlowe.

Londyn to także swoisty styl życia, klimat, który czuć niemal od opuszczenia bram lotniska. To miasto naprawdę uzależnia!

Londyn – mnogość możliwości


Stolica Wielkiej Brytanii jest nie tylko doskonałym miejscem na wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi czy popularny szczególnie ostatnio jednodniowy wypad na zakupy, ale stanowi też idealną bazę przesiadkową do dalszych i nieco bardziej alternatywnych destynacji. Na przykład węgierski przewoźnik WIZZAIR oferuje połączenia z niemal wszystkimi większymi portami lotniczymi zlokalizowanym na wschód od Wysp Brytyjskich. Na pewno warte polecenia są Bałkany, do których ciężko znaleźć korzystne loty z Polski. Z Londynu możliwe są loty do Varny, Burgas, Skopje, Sofii, Timisoary, Belgradu czy Splitu. Ponadto, oferowane są także połączenia z Pragą, Budapesztem, Rygą, Kijowem czy Bukaresztem.

Londyn z pewnością spełni oczekiwania każdego – ciekawego świata podróżnika i amatora spokojnego wypoczynku. Otworzy również bramy na wiele innych, bardziej odległych kierunków. Dzięki tanim lotom świat jest znacznie bliżej niż kiedyś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj