W północnej Anglii policja aresztowała pilota na lotnisku Leeds Bradford, podejrzewając, że był on pijany. 54-letni mężczyzna, pracujący dla linii lotniczych PIA (Pakistan International Airlines), został zatrzymany około godziny 22:00, dnia 18 września.

Jak podaje przedstawiciel lotniska Leeds Bradford, zarząd portu lotniczego jest świadomy zaistniałej sytuacji, jednak dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja z West Yorkshire.

Nie zostało jednak jasno powiedziane czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu podczas lotu samolotem, policja podaje bowiem, że został on zauważony w pobliżu jednego z samolotów, osłabiony działaniem alkoholu. Informację tę przekazano policji telefonicznie około godziny 22:00, a następnie rzekomo pijany pilot został aresztowany. Na razie policja nie ujawniła nazwiska aresztowanego pilota.

Pakistańskie linie lotnicze PIA to aktualnie jedna z najgorzej prosperujących firm Pakistanu. Przewoźnik istnieje od 1940 roku i obecnie dysponuje 34 samolotami. Przewoźnik ma w swojej ofercie 56 połączeń i operuje z trzech pakistańskich lotnisk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj