Nowy Hotel Kapsułowy o nazwie „Nine Hours” otwarto na lotnisku Narita. Podróżni mogą tanio wynająć jedną ze specjalnych kapsuł do spania, które wyglądem przypominają wielkie trumny. Hotel został otwarty 20 lipca.

Władze lotniska wyjaśniają, że hotel „Nine Hours” położony jest minutę drogi od Terminalu 2 i skierowany jest do podróżnych czekających na poranny lot. Przykładowo, nowy przewoźnik operujący na lotnisku Narita ma swojej ofercie loty rozpoczynające się o 6 rano, a ostatnie pociągi i autobusy kursują jedynie do późnych godzin nocnych.

Ten niecodzienny hotel powstał w pomieszczeniu służącym wcześniej za garaż, położony tuż obok Terminalu 2 i jest to pierwsze tego typu rozwiązanie, które wykorzystano na japońskich terminalach. Koszt nocy w kapsule to 3,900 jenów, czyli równowartość około 28 dolarów. Hotel jest otwarty 24 godziny na dobę.

Kapsuła ma około metra szerokości, metra wysokości i dwa metry długości i można ją również wynająć na krótszy okres niż cała noc. Opłata za godzinę wynosi 1,500 jenów (11 dolarów), a za dodatkową opłatą można również skorzystać z prysznica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj