Nowy salon „Aspire, the Lounge & Spa”, otwarty na lotnisku Heathrow, znajduje się w pobliżu bramki A18 w Terminalu 5. Z jego wygód mogą skorzystać przede wszystkim członkowie programu Priority Pass, którzy mają zagwarantowany darmowy dostęp.

Nowa ekskluzywna poczekalnia jest wspólną własnością Swissport i Airport Lounge Development (ALD), czyli głównego dostawcy rozwiązań dla linii lotniczych i lotnisk w dziedzinie rozwoju strefy lounge.

Choć nowy salon w Terminalu 5 daje pierwszeństwo członkom Priority Pass, nikogo nie wyklucza. Pasażerowie, którzy nie są członkami programu, będą mogli skorzystać z wygód salonu za opłatą.

Stephen Wilkinson, dyrektor Heathrow, komentuje: „Z radością informujemy, że od dzisiaj mamy niezależny lounge w każdym z naszych terminali.”

„Nasz zespół pracuje niestrudzenie, aby zapewnić naszym klientom najlepsze usługi, na każdym etapie ich podróży. Jesteśmy zachwyceni, że Aspire, Salon & Spa w Terminalu 5 przyczyni się do doskonalenia naszych usług”.

Po dwóch stronach salonu o powierzchni ponad 370 m² znajdują się strzeliste okna, zapewniające gościom wspaniały widok na pas startowy.

Proponujące bogatą, brytyjską ofertę menu, obejmuje szeroki zakres potraw i napojów bezpłatnych, jak również opcje Premium, serwowane za dodatkową opłatą.

Największą atrakcją salonu jest „Bliss Spa at Aspire”, czyli salon urody, znanej, wielokrotnie nagradzanej jako „numer jeden na lotnisku” firmy.

Aby pomóc pasażerom zrelaksować się przed długim lotem, salon oferuje kapsuły odpoczynku „rest pods”. Goście mogą wygodnie usiąść na specjalnie zaprojektowanych leżakach, oglądać telewizję i zregenerować siły przed podróżą.

Klienci biznesowi mogą skorzystać ze specjalnej strefy „roboczej” z darmowym szybkim łączem Wi-Fi i stanowiskami ładowania mobilnych urządzeń elektrycznych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj