Dzisiaj kolejny pretekst do świętowania mają wszyscy zakochani. Również zakochani w lataniu. Poznańskie lotnisko już po raz trzeci organizuje akcje walentynkową: „Ławica serduszek na Walentynki”.

Wszyscy pasażerowie odlatujący z Poznania otrzymują serduszka z czekolady przy odprawie bagażowo-biletowej – informuje Hanna Surma z Portu Lotniczego w Poznaniu. Są to słodkie serduszka produkcji firmy „Solidarność”, takie same, jakie są dziś rozdawane na ulicach Poznania.

Dzisiaj ze stolicy Wielkopolski odlatuje aż 17 samolotów. Startują do do Bristolu, Cork, Doncaster-Sheffield, Edynburga, Kopenhagi, Londynu – Luton i Stansted, Liverpoolu, Pragi oraz po trzy rejsy do Frankfurtu, Monachium i Warszawy.

Przy stanowiskach odprawy spodziewamy się blisko 1 400 pasażerów – mówi Hanna Surma.

Wszyscy oni mają otrzymać słodki drobiazg walentynkowy.

Port Lotniczy im. Henryka Wieniawskiego Poznań-Ławica to jeden z najstarszych portów regionalnych w Polsce, który od 1913 roku funkcjonował jako niemieckie lotnisko wojskowe. Lotnisko jest położone w odległości 7 km od centrum Poznania.
Lotnisko Ławica jest dynamicznie rozwijającym się portem lotniczym. Zawdzięcza to m.in. korzystnemu położeniu geograficznemu, a także doskonale rozwiniętej gospodarce regionu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj