Jakie cechy powinien spełniać parking przylotniskowy, by można było uznać go za odpowiedni do bezpiecznego i wygodnego pozostawienia samochodu?

Cena parkingu przy lotnisku

Wiele osób za najważniejsze kryterium uznaje koszt pozostawienia samochodu. Faktycznie, warto na cenę zwrócić baczną uwagę, bo oferty pomiędzy poszczególnymi parkingami bardzo mocno się od siebie różnią i nierzadko cena za pozostawienie auta na tydzień może być o 100% wyższa między parkingami, które ze sobą sąsiadują. Większość parkingów stosuje przynajmniej dwa cenniki zależne od sezonu, a nierzadko organizowane są promocje cenowe, zatem zawsze warto sprawdzić cenę przed dokonaniem rezerwacji, bo tani parking przy lotnisku, z którego korzystaliśmy miesiąc temu, może mieć już nową konkurencję.

Bezpieczeństwo samochodu

Drugą ważna cecha, jaką musi mieć dobry parking przy lotnisku, jest możliwość zapewnienia bezpieczeństwa dla samochodu na czas naszej nieobecności. Nie chcemy przecież martwić się w czasie urlopu tym, czy ktoś nam auta nie ukradł czy nie zniszczył. Warto wybrać zatem taki parking, który posiada status parkingu strzeżonego oraz jest odpowiednio zabezpieczony. Posiada kamery, monitoring, ochronę i ubezpieczenie.

Jakość obsługi

Choć wydawałoby się, że jakość obsługi ma małe znaczenie (w końcu po prostu pozostawiamy na parkingu samochód i nie mamy kontaktu z osobami zarządzającymi parkingiem) to jednak to, jak będziemy obsłużeni wpływa bardzo mocno na komfort i nasze samopoczucie na wakacjach i po powrocie. Dobra obsługa zapewni nam pełną komunikację i ułatwi szybkie i bezproblemowe dotarcie na parking. Będziemy mogli zarezerwować miejsce, a po powrocie z podróży odbierzemy auto w idealnym stanie. Parking przy lotnisku z dobrą obsługa posiada też na wyposażeniu kompresor, urządzenie rozruchowe i inne akcesoria, które mogą być przydatne w razie jeśli auto odmówi posłuszeństwa po kilkudniowym postoju. Jakość obsługi sprawdzić można czytając opinie w internecie na temat parkingu, na którym planujemy pozostawić samochód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj