Port lotniczy Brisbane West Wellcamp Airport rozpoczął swoją działalność wraz z otwarciem terminalu dziś o 8:30 rano. Pierwsze inauguracyjne lądowanie należało do samolotu lecącego z Sydney i miało miejsce dokładnie o 8:40. Tuż po lądowaniu z nowego lotniska wystartował pierwszy samolot.

Podczas weekendu cały zespół Intersystems pracował nad przygotowaniem lotniska do inauguracji i czuwał, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Port lotniczy Brisbane West Campbell został wyposażony w najnowocześniejsze udogodnienia i systemy, które mają na celu poprawienie doświadczeń pasażerów korzystających z lotniska.


Richard Allen, service manager zespołu Intersystems, powiedział „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wszystkie przygotowania i plany zostały zrealizowane i nie tylko projekt został oddany na czas, ale też inauguracja przebiegła pomyślnie.”


Dyrektor naczelny lotniska, Bruce Allen, komentuje: „Brisbane West Wellcamp Airport wyposażone jest w najnowszą wersję zaawansowanego systemu rapidfids, który można znaleźć na wielu wiodących w rankingach lotniskach na całym świecie.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj