Pasażerowie podróżujący przez port lotniczy w Denver, będą mogli obejrzeć nową, stworzoną z myślą o nich stację, na jednym z trzydziestu 46 calowych ekranów telewizyjnych, zlokalizowanych na terenie terminalu.

Kanał telewizyjny Denver International Airport, prezentuje oferty partnerów komercyjnych i lokalne treści, zapoznając pasażerów z tym, co aktualnie dzieje się w Denver. Został stworzony specjalnie dla lotniska przez Clear Channel Airports (CCA), oddział marki Clear Channel Americas.

Nowa sieć telewizyjna ma zapewnić reklamodawcom dostęp do ponad 53 mln pasażerów rocznie, przejeżdżających przez „bramę Colorado”, czyli piąte lotnisko w kraju pod względem natężenia ruchu pasażerskiego.

„DEN-TV ma dostarczyć podróżnym w Denver atrakcyjne treści, przyczyniając się z tym samym do zwiększenia przyjemności podróży oraz wzmocnienia reputacji Denver International Airport. Nowy kanał to również szerokie możliwości dla reklamodawców”, mówi Jon Sayer, prezes Clear Channel Airport.

Obecni partnerzy komercyjni portu lotniczego w Denver to: CBS Denver, Visit Denver, Colorado Ski Country, Denver Zoo, Muzeum Nauki i Przyrody w Denver, Colorado Symphony Orchestra, Special Olympics i Stan Colorado.

Wiele portów lotniczych m.in. w Nowym Orleanie, wykorzystuje unikalną możliwość stworzenia z Clear Vision własnej, lokalnej telewizji, obejmującej wiadomości, rozrywkę, sport i pogodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj