Pobyt na lotnisku Brisbane stał się dużo wygodniejszy dla pasażerów podróżujących z psami przewodnikami i innymi zwierzętami towarzyszącymi dzięki otwarciu specjalnych toalet dla zwierząt.

Na lotnisku Brisbane zostały otwarte dwie toalety dla zwierząt. Jedna z nich znajduje się na poziomie 3 na terenie Terminala Międzynarodowego, zaś druga na poziomie 2 na Terminalu Krajowym. Oznacza to, że podróżni z psami towarzyszącymi nie będą musieli więcej wychodzić na zewnątrz budynku, gdyż ich zwierzęta będą mogły skorzystać z toalety wewnątrz lotniska.

Podróżni z psami przewodnikami nie będą już musieli przechodzić ponownie przez kontrolę bezpieczeństwa i odprawę celną za każdym razem kiedy ich czworonóg chce wyjść za potrzebą.

Łazienki dla zwierząt są łatwo dostępne dla podróżnych na wózkach inwalidzkich, posiadają osobny system wentylacyjny i są w pełni wyposażone, aby ułatwić podróż pasażerom oraz im pupilom.

Brisbane Airport jest pierwszym lotniskiem w Australii, które oferuje swoim pasażerom toalety dla zwierząt przewodników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj