Moja praca wymaga ode mnie ciągłego podróżowania – aby rozwijać się w swojej firmie musze nieustannie jeździć na zagraniczne szkolenia i konferencje. Rynek zmienia się z predkością światła, a ja muszę za tymi zmianami nadążyć. Jest to dla mnie oczywiście okazja do odwiedzenia wielu krajów, na co w innej pracy nie miałabym czasu. Dlatego nie narzekam na służbowe wyjazdy, ale też nic tak sobie nie cenię jak moment powrotu – kiedy na lotnisku wsiadam w samochód i wiem, że już niedługo znajdę się w swoim mieszkaniu, gdzie czeka na mnie mąż z kolacją.

Kilka miesięcy temu brałam udział w konferencji w Zurychu. Warsztaty i panele dyskusyjne były niezwykle ciekawe, hotel luksusowy, a samo miasto przepiękne, jednak jak zwykle cieszyłam się, kiedy nadszedł czas powrotu! Lotnisko na Okęciu przywitało mnie deszczem, jednak niezrażona powędrowałam do swojego samochodu. Szybko przekonałam się, że tym razem powrót do domu nie będzie tak sprawny jak zazwyczaj – auto nie chciało odpalić. Nie wiedziałam, co mam zrobić – sprawdziłam kontrolkę wskazującą ilość paliwa i wyglądało na to, że jest go wystarczająca ilość. To było jednak jedyne, co przyszło mi do głowy, jako stuprocentowa kobieta nie wiem nawet, jak sprawdzić czy nie pękł pasek klinowy.

Doszłam do wniosku, że najszybciej znajdę pomoc przez internet. Uruchomiłam tablet i rozpoczęłam poszukiwania pobliskiego serwisu samochodowego. Po chwili w wyszukiwarce pojawił się link do portalu Localmart. Nic o nim nie wiedziałam, ale też niewiele wiedziałam o wyszukiwaniu serwisów samochodowych w ogóle, więc odwiedziłam wskazaną stronę. Już po chwili pojawił się w rezultatach cały zestaw propozycji placówek naprawiających samochody, również w sytuacjach awaryjnych, takich jak moja. Pełna nadziei wybrałam jedną z nich i zadzwoniłam. Nie zawiodłam się!

Mechanik przyjechał od razu, rozwiązał problem, który okazał się błahy (choć nie do rozwiązania bez wiedzy specjalisty), a na dodatek cena usługi była przyjemnie niska. Innymi słowy, portal Localmart załatwił za mnie najtrudniejszą robotę, skutecznie i w ekspresowym tempie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj