Międzynarodowy port lotniczy Seattle-Tacoma znalazł się w czołówce najbardziej zaawansowanych technologicznie lotnisk w Stanach Zjednoczonych – tak wynika z klasyfikacji sporządzonej przez wydawnictwo podróżnicze Fodor’s Travel.

Lotnisko w SeattleTacoma zdobyło uznanie wydawcy przewodników m.in. za darmowe WiFi oraz kilka ekologicznych, postępowych rozwiązań takich jak niedawno zainstalowane stacje ładowania samochodów elektrycznych, czy funkcja lokalizacji na stronie powitalnej Wi-Fi.

Naszymi działaniami na lotnisku Seattle-Tacoma staramy się podkreślić wysoki poziom technologiczny naszego regionu”- komentuje Mark Reis, dyrektor zarządzający Sea-Tac i dodaje:

Inicjatywy o charakterze ekologicznym oraz ulepszenia technologiczne, zmierzające do poprawy doświadczenia podróżnych to to, czego nasi pasażerowie od nas oczekują.”

Oto niektóre z ostatnich udoskonaleń:

  • ponad 2400 dodatkowych gniazd zasilania, w tym gniazd USB, dla urządzeń elektronicznych

  • miejsca siedzące i stojące do pracy

  • 48 elektrycznych stacji ładowania w głównej hali terminala

  • Mobilny Paszport” – aplikacja mobilna służąca do odprawy celnej. Lotnisko jest trzecim portem lotniczym w Stanach Zjednoczonych, który wprowadził mobilną kontrolę paszportową.

  • prawie 300 elektrycznych stacji ładowania, zlokalizowanych na rampie lotniska, służących do ładowania sprzętu obsługi naziemnej statków powietrznych. Celem nadrzędnym jest konwersja wszystkich pojazdów, obsługujących płytę lotniska z paliwowych do elektrycznych.

Port lotniczy Seattle-Tacoma, dzięki swoim ekologicznym rozwiązaniom, zdobył uznanie w światowym niezależnym konkursie: jest pierwszym portem lotniczym w Ameryce Północnej, który doprowadził do redukcji emisji dwutlenku węgla.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj