W kwietniu Doncaster Sheffield Airport w hrabstwie Yorkshire obchodzi dziesiąte urodziny, a w prezencie od Wizz Air’a otrzymuje nową, dziesiątą trasę lotniczą tego przewoźnika.

Port lotniczy Robin Hood ma podwójny podwójny powód do świętowania: w tym miesiącu obchodzi swoje 10 urodziny, a Wizz Air zapowiedział wprowadzenie nowego, dzisiątego połaczenia: z Doncaster do Lublina. Wizz Air, uważany za największą tanią linię lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, planuje w tym roku otworzyć w Lublinie swoją bazę. Będzie to 21 baza tej linii lotniczej.

Z Doncaster do Lublina będzie można polecieć trzy razy w tygodniu: we wtorek, czwartek i sobotę, począwszy od 15 września. Koszt biletu będzie wynosił od 15.49 funtów w jedną stronę.

Steve Gill, dyrektor zarządzający Doncaster Sheffield Airport, powiedział: „To fantastyczna wiadomość i świetny sposób na rozpoczęcie naszej 10 uroczystości urodzinowej.”

Lublin jako największe miasto wschodniej Polski, okazał się ciekawym, wartym odwiedzenia punktem na mapie Europy. Miasto zostało nazwane „Bramą na Wschód„, a przez niektórych turystów określane jest nawet „małym Krakowem”.

Doncaster Sheffield Airport jest drugą co do wielkości bazą Wizz Air w Wielkiej Brytanii i jedyną w Yorkshire. Obecnie lotnisko obsługuje łącznie 33 loty Wizz Air tygodniowo do ośmiu miejsc świata, m.in. do Bukaresztu, Gdańska, Warszawy i Wrocławia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj