Surfowanie po internecie na lotnisku w Dublinie to czysta przyjemność. Najnowsze badania wykazały, że to właśnie tam znajduje się najszybsza sieć bezprzewodowa w Europie, trzecia na świecie.

Badanie przeprowadzono za pomocą aplikacji i strony internetowej Rotten, testującej i oceniającej jakość usług Wi-Fi w ponad 130 portach lotniczych, w 53 krajach.

W pierwszej dziesiątce lotnisk z najszybszą siecią Wi-Fi znalazło się pięć europejskich portów lotniczych, dwa lotniska USA i trzy azjatyckie. Dublin Airport zaklasyfikował się na trzecim miejscu na świecie, wyprzedzony przez Tajlandię – Bangkok Suvarnabhumi Airport i Chattanooga Airport w Stanach Zjednoczonych.

Lotnisko w Dublinie oferuje swoim klientom nieograniczone darmowe Wi-Fi od września 2012 roku. Było jednym z pierwszych, dużych europejskich portów lotniczych z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu.


„Cieszymy się, że nasz darmowy produkt Wi-Fi tak dobrze wypadł w tym globalnym badaniu” – z entuzjazmem kometuje dyrektor zarządzający Dublin Airport, Vincent Harrison.

W przeciwieństwie do wielu miejsc z darmową siecia bezprzewodową, Wi-Fi na naszym lotnisku nie wymaga rejestracji ani logowania, a to sprawia, że jest ono łatwe w użyciu i niezwykle wygodne dla naszych klientów” – dodaje.

Wi-fi oferowane przez port lotniczy w Dublinie, wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom pasażerów: jest szybkie, darmowe i bez ograniczeń. Brawo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj