Drastyczny wzrost ruchu pasażerskiego zanotowało w ostatnich miesiącach indyjskie lotnisko w mieście Surat, w regionie Gujarat. Liczba pasażerów wzrosła aż o jedną czwartą.

Dla linii lotniczych planujących rozpoczęcie lotów na tym lotnisku ta najnowsza informacja dotycząca lotniska Surat musi być naprawdę doskonała i prosperująca na przyszłość. Liczba pasażerów opuszczających lotnisko, korzystających z linii lotniczych SpiceJet oraz Indian, wzrosła do 20,000 miesięcznie na trasach do Delhi i Mumbaju.

Za oficjalne statystyki dla portu lotniczego Surat odpowiada grupa AAI (The Aiport Authority of India). Według najnowszych danych, w kwietniu 2013 roku zanotowano wzrost ruchu pasażerskiego o 25% w porównaniu do tego samego okresu z roku poprzedniego.

Co miesiąc, podróż z Suratu do Delhi, Mumbaju i do innych miast Indii odbywa średnio od 10,000 do 16,000 podróżnych, korzystających z linii lotniczych SpiceJet oraz Indian Airlines. Natomiast w marcu tego roku liczba ta zwiększyła się do przedziału między 18,000 a 20,000 pasażerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj