Nadchodzi koniec roku 2011 jak i najbardziej chyba oczekiwane święta Bożego Narodzenia. W tych dniach chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym czytelnikom tym przebywających aktualnie w domach jak i tym przebywających właśnie na lotniskach europejskich i światowych spokojnych i radosnych świąt jak i energii i pełnego wyzwań nowo nadchodzącego roku 2012.

Ponieważ już za parę dni wejdziemy w nowy rok 2012 pragniemy podsumować rok 2011. Mijający rok to okres dynamicznego rozwoju lotniska.info. Portal wcześniej funkcjonujący jako zwykły blog internetowy na początku roku zmienił swoją funkcję z bloga na portal internetowy z bazą lotnisk. W 2011 roku udało nam się opisać ponad 160 portów lotniczych na świecie jak i napisać paredzięsiąt wartościowych publikacji.

Zadania jakie wytyczamy sobie na kolejny rok to:

– Zmiana szaty graficznej serwisu w celu polepszenia wizualizacyjnego interfejsu strony

– Zwiększenie funkcjonalności jak i użyteczności strony,

– Tworzenie społeczności portalu,

– Dalsze tworzenie listy lotnisk jak i osiągnięcie pozycjii największej bazy lotnisk w polskim internecine,

– Wzrost ruchu na naszych stronach internetowych

Równocześnie kieruję podziękowania dla wszystkich osób które w mijającym roku przyczyniły się do rozwoju portalu, dziękuję naszym przyjaciołom jak i redaktorom stron powiązanych tematycznie. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Rafała któremu zawdzięczamy opisanie wielu portów lotniczych jak i Elżbiety za ciekawe nowinki ze świata portów lotniczych. Podziękowania również dla Macieja za serię publikacjii na temat katastrof lotniczych.

Rafał Bednarski

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj