Każdy z nas musiał kiedyś czekać kilka godzin na lot i nudził się na lotnisku. Z myślą o znużonych czekaniem podróżnych powstał specjalny serwis internetowy – Meetattheairport.com.

Strona internetowa Meetattheairport.com powstała już w maju 2011 roku i pomaga ona ludziom spotkać się z innymi podróżnymi czekającym na lot. Pomysł ten zrodził się kiedy twórca serwisu, Steve Pasternack, zmuszony był czekać kilka godzin na opóźniony lot na lotnisku w Miami.

„Zauważyłem, że mnóstwo ludzi siedzi przy barze i nie wiedzą za bardzo co ze sobą zrobić. Pomyślałem, że byłoby świetnie gdybym mógł sprawić, aby się spotkali i spędzili ten czas razem.”

Obecnie strona ma 20,000 użytkowników z całego świata. Serwis zawiera także informacje na temat zainteresowań pasażerów, a także cenne wskazówki na temat odlotów i sytuacji na lotnisku. System generuje także „pary” pasażerów, bazując na ich wspólnych zainteresowaniach i celach podróży.

Jak podaje strona, podróżni korzystający z niej nie będą już więcej skazani na czytanie gazety dla zabicia czasu – zamiast tego mogą oni zawierać przyjaźnie, między innymi z tymi, którzy mają ten sam cel podróży.

Największym zainteresowaniem serwis cieszy się na lotniskach w Meksyku, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, ale strona znana jest na całym świecie i ma użytkowników z wielu różnych krajów.

Steve Pasternack zachęca do korzystania ze swojej strony – zwykła znajomość na lotnisku pomoże nam spędzić miło lot z naszym towarzyszem podróży, a może nawet przerodzi się w przyjaźń czy w romans. Na stronie użytkownicy mogą jednak zaznaczyć, że są w związkach oraz że są zainteresowani wyłącznie przyjaźnią lub wręcz przeciwnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj