Lotnisko Heathrow nie przestaje zaskakiwać swoich pasażerów i dostarczać im rozrywek podczas czekania na lot. Tym razem na Terminalu 2 zainstalowano wielki globus zapachowy, który dysponuje pięcioma zapachami pochodzącymi z krajów, do których można polecieć z Heathrow. Można więc „powąchać” cel swojej podróży.

Port lotniczy Heathrow przekonuje, że ten innowacyjny pomysł pozwoli zabrać pasażerów w zapachową podróż zanim jeszcze przekroczą próg samolotu. Wielki globus umieszczony na Terminalu 2 daje możliwość poczucia aromatu Tajlandii, Południowej Afryki, Japonii, Chin oraz Brazylii.

Jak podają władze lotniska, te pięć krajów to nie tylko bardzo popularne destynacje wśród Brytyjczyków, ale też cechują się one niezwykle ekscytującymi zapachami.

Globus został umieszczony na terminalu Heathrow w odpowiedzi na wyniki badań wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii. Aż 87 procent pasażerów jest zdania, że na wspomnienia z wakacji, które na długo zapadają w pamięć, składają się głównie widoki, dźwięki i zapachy. Globus ma zatem dać pasażerom przedsmak tego, co czeka ich w krajach, do których można polecieć właśnie z Heathrow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj