Port lotniczy Bergamo – Orio al Serio zadba o sen swoich gości. Został wyposażony w specjalne kapsuły do spania, które zapewnią zmęczonym pasażerom odpoczynek i regenerację podczas wielogodzinnej podróży.

Trzeci pod względem ruchu pasażerskiego port lotniczy Mediolanu stworzył specjalną przestrzeń, przeznaczoną do odpoczynku. Nowa struktura na lotnisku w Bergamo zapewnia znużonym podróżnym całkowitą prywatność.

Wszyscy ci, którzy w oczekiwaniu na lot, chcieliby się zdrzemnąć, mogą skorzystać z kapsuł do spania firmy ZZZleepandGo, wyposażonych w łóżko oraz biurko.

Ciszę w kapsułach snu zapewniają specjalnie zaprojektowane, dźwiękoszczelne ściany. Każde pomieszczenie wyposażone jest w darmowe WIFI, ekran z aktualnym rozkładem lotów oraz gniazda USB o napięciu 220V, służące do podłączania laptopów i ładowania mobilnych urządzeń elektronicznych.

Rezerwacji kapsuł snu można dokonać online, bezpośrednio na lotnisku lub za pomocą przeznaczonej do tego aplikacji.

ZZZleepandGo opracowała specjalną aplikację na smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS i Android, którą można pobrać i zainstalować za darmo. By móc dokonywać nowych rezerwacji i mieć dostęp do historii płatności, należy utworzyć konto użytkownika. Jeśli ktoś takiej aplikacji nie zainstalował na swoim telefonie, może skorzystać z systemu rezerwacji umieszczonego bezpośrednio na ścianie kapsuły. Więcej informacji na stronie: www.zzzleepandgo.com .

Na szczęście odpoczynek na lotnisku, wyspecjalizowanym w obsłudze tanich linii lotniczych ma również charakter low cost. Pierwsza godzina spędzona w zaciszu kapsuły wynosi 8 euro, później trzeba zapłacić 6 euro za każdą kolejną godzinę snu.

Żeby goście czuli się komfortowo, projektanci zadbali o utrzymywanie idealnej czystości wewnątrz pomieszczenia. Umożliwia to automatyczna zmiana pościeli oraz dezynfekcja kapsuły po każdej wizycie.

Tego rodzaju udogodnienia dla pasażerów znalazły się już na kilku lotniskach. Pierwszym lotniskiem w Europie, wyposażonym w miejsca do spania jest port lotniczy w Helsinkach. Aktualnie posiada 19 kapsuł, które cieszą się dużym powodzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj