Lotnisko Manchester może śmiało dodać się do listy atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii, jako że jego park widokowy został nagrodzony przez TripAdvisor Certyfikatem Doskonałości już drugi rok z rzędu.

Z pewnością port lotniczy w Manchesterze nie może rywalizować z takimi miejscami jak Opactwo Westminsterskie czy Stonehenge, nie ma jednak wątpliwości, że park lotnictwa, z którego można obserwować pas startowy Manchester Airport cieszy się dużą popularnością i zbiera świetne recenzje.

Nagroda TripAdvisor przyznawana jest na podstawie jakości i liczby recenzji dodanych w ciągu 12 miesięcy. Wyróżnienie to oznacza jedno: Runway Visitor Park zapewnia odwiedzającym wyjątkowe doświdczenia, a tym samym zachęca turystów do wizyty na lotnisku Manchester.

Miłośnicy lotnictwa mogą podziwiać startujące i lądujące samoloty na trzecim, jeśli chodzi o natężenie ruchu, lotnisku Wielkiej Brytanii. Co więcej, mają możliwość obejrzenia starych modeli samolotów, które „zamieszkują” Manchaster Airport – między innymi należący do British Airways Concorde G-BOAC. Wizyta w hangarze Concorde jest cześcią zorganizowanego touru, który należy wcześniej zarezerwować. Chętnych zapraszamy do rezerwacji na stronie Runway Visitor Park.

Odwiedzający mogą skorzystać również ze znajdującej się w parku restauracji, placu zabaw dla dzieci, czy sklepu z pamiątkami o tematyce lotniczej.

Robert Pattison, kierownik Runway Visitor Park komentuje: „To dla nas wspaniała wiadomość, że wysiłki Runway Park Visitor zostały ponownie docenione przez TripAdvisor.”

Wstęp do parku jest bezpłatny, opłacie podlega jedynie parking samochodowy i zorganizowane Concorde tours.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj