Sprzedaż w strefie bezcłowej na lotnisku w Dubaju osiągnęła rekordową liczbę 30.65 milionów dolarów w ciągu jednego dnia, a dokładnie podczas świętowania 30 rocznicy lotniska w ostatni piątek.

Do osiągnięcia takich rezultatów w ciągu jednego dnia sprzedaży przyczyniła się niewątpliwie 30 procentowa zniżka na szeroką gamę produktów. Statystyki pokazują, że w ciągu 24 godzin przez kasy na lotnisku przeszło mnóstwo produktów z wyprzedaży.

Jeszcze przed 10 rano sprzedaż w strefie bezcłowej wyniosła 86,550 transakcji na łączną sumę 12,5 miliona dolarów. O godzinie 18 statystyki sprzedaży sięgnęły już 23,2 miliona dolarów, zamykających się w 158,931 transakcjach.

Według statystyk najlepiej sprzedawały się perfumy, które stanowiły aż 27,9% sprzedaży tego dnia. Na drugim miejscu wśród najbardziej popularnych produktów znalazły się zegarki, a na trzecim kosmetyki.

Wyprzedaże z okazji rocznicy to już tradycja na lotnisku w Dubaju. Jak twierdzi dyrektor Dubai Duty Free, Colm McLoughlin, niektórzy pasażerowie specjalnie rezerwują loty w tych dniach, aby móc skorzystać z wyprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj