Port lotniczy Faro znajdujący się w południowym regionie Algarve w Portugalii dostał nagrodę konsumentów za najlepsze postępy w rozwoju wśród europejskich lotnisk.

Pasażerowie z całej Europy uznali, że portugalskie lotnisko Faro osiągnęło najlepsze postępy w rozwoju i dokonało największej poprawy jakości usług ze wszystkich europejskich lotnisk. Faro zanotowało też największy wzrost kategorii satysfakcji konsumentów . Nagrody przyznano na podstawie badań Airports Council International.

Jedną z metod wykorzystanych przez radę lotnisk do oceny europejskich portów lotniczych były ankiety przeprowadzane wśród pasażerów. Byli oni proszeni o ocenę portów lotniczych w skali od 1 do 5.

Jeszcze w 2010 roku port lotniczy Faro zanotował wynik 3.78 w kategorii „zadowolenie klientów”, zaś w tym roku lotnisko to osiągnęło wynik 3.96, czyli o 0.18 procent większy niż 3 lata temu.

Żadne inne europejskie lotnisko nie zanotowało takiej poprawy w tej kategorii i według komentatorów odzwierciedla to nieustanny rozwój portu lotniczego Faro i starania, jakie podejmują jego pracownicy, aby stale polepszać jakość oferowanych usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj