Port lotniczy Wellington ogłosił, że zainwestuje 112 dolarów nowozelandzkich (72 miliony euro) w rozwój i rozbudowę terminala, która ma trwać przez następne pięć lat.

Lotnisko Nowej Zelandii opublikowało również ostateczny dokument prezentujący plan cen. Postanowiono, że przez następne pięć lat Wellington Airport utrzyma średnią cenę za pasażera w obliczu obecnych zmian.

Jak powiedział Steve Sanderson, dyrektor naczelny lotniska Wellington, port lotniczy jest gotowy na wprowadzenie koniecznych ulepszeń i zmian w infrastrukturze, aby ułatwić podróżowanie i korzystanie z terminala. Jak podkreśla Sanderson, lotnisko Wellington nieustannie zajmuje wysoką pozycję w rankingu najlepszych lotnisk w Australii i Azji pod względem świadczonych usług.

Modernizacja i rozbudowa lotniska rozpocznie się we wrześniu tego roku, a jej pierwszym etapem będzie dodanie dodatkowych 5200 metrów kwadratowych do przestrzeni głównego terminalu.

Władze lotniska poinformowały także, że będzie również starało się wynegocjować z liniami lotniczymi nowe ceny na okres od czerwca 2014 do marca 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj