Lotnisko Changi w Singapurze gorąco kibicuje tegorocznemu Mundialowi, a na terenie terminala wyświetlane są wszystkie mecze na żywo od 13 czerwca aż do zakończenia mistrzostw 14 lipca.

Na terenie terminala na lotnisku Singapur Changi ustawiono nowoczesne ekrany emitujące wszystkie mecze odbywające się w ramach tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Jest to nie lada gratka dla pasażerów i fanów futboli z całego świata, którzy nawet w podróży mogą kibicować swoim drużynom i śledzić Mundial.

Mecze są wyświetlane na wszystkich trzech terminalach lotniska Changi Singapur. Operator portu lotniczego Changi Airport Group zapewnia transmisje na najwyższym poziomie, na 19 telewizorach najnowszej generacji.

Lotniskowe strefy kibica to 100 metrowe powierzchnie mogące pomieścić ponad 120 widzów, a ponadto pasażerowie portu Changi będą mogli rzucić okiem na mecze podczas czekania na wejście na pokład. Oprócz tego na podróżnych czeka 10 konsoli PlayStation 4 na których można pograć między meczami i rozerwać się przed lotem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj