Port lotniczy Sztokholm Arlanda pozwala swoim zagranicznym pasażerom poczuć prawdziwy klimat szwedzkich świąt. Jest to doskonała okazja do poznania bożonarodzeniowych tradycji tego kraju.

Święty Mikołaj, choinka i tradycyjne świąteczne potrawy będą oferowane pasażerom odwiedzającym lotnisko Arlanda, którzy z bliska będą mogli zaobserwować jak obchodzi się Boże Narodzenie w Szwecji.


Na terminalu będzie można spotkać między innymi szwedzkiego Mikołaja, który chętnie udzieli nam informacji o świątecznych tradycjach oraz skosztować typowych dań, które pojawiają się na szwedzkich stołach podczas Bożego Narodzenia.


Świąteczna akcja skierowana jest przede wszystkim do zagranicznych pasażerów i będzie miała miejsce na Terminalu 5. Podróżni będą też mogli poczytać więcej na temat szwedzkich świąt z ulotek przygotowanych specjalnie na tę okoliczność.


Jak komentuje dyrektor Sztokholm Arlanda, Kjell Åke Westin, święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja to zaprezentowania Szwecji oraz tamtejszej kultury i zwyczajów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj