W najbliższą niedzielę 18 września w godzinach 11.00 – 18.00 odbędzie się Piknik Lotniczy „Rodzina Pod Skrzydłami”. To już trzecia edycja pikniku. Jednym z jej organizatorów jest Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Piknik odbędzie się w Muzeum Lotnictwa oraz na specjalnie wyznaczonym pasie na terenie Portu Lotniczego Łódź. Impreza będzie miała charakter otwarty. Znajdzie się okazja aby obejrzeć eksponaty Muzeum Lotnictwa Jerzego Lewandowskiego oraz pokaz podniebnych ewolucji. Głównymi atrakcjami będą pokazy lotnicze w wykonaniu Grupy Akrobacyjnej Żelazny, zespołu Orlik oraz zespołu Biało-Czerwone Iskry. Swój udział zapowiedzieli też modelarze, którzy zaprezentują swoje maszyny oraz zorganizują pokaz akrobacji maszyn w skali „micro”.

Udział w pikniku jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali mnóstwo konkursów i zabaw z nagrodami. Ponadto odbędzie się licytacja. Do wygrania będzie m.in. lot widokowy nad Łodzią oraz „przelot samolotem z Johnem Travoltą”, który… niestety nie może przybyć na planowaną imprezę ale przekazał swoje pozdrowienia dla uczestników oraz dwa zdjęcia z autografem z przeznaczeniem na licytację. Oprócz tego wśród nagród znajda się płyty z autografami Perfectu, wycieczki zagraniczne, romantyczna kolacja dla dwojga. Oprócz portu lotniczego organizatorami imprezy są fundacja „Happy Kids” oraz firma Bartolini AirZebrane. Pieniądze zebrane w czasie pikniku zostaną przeznaczone na wsparcie rodzinnych domów dziecka.

E.Z.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj