Na lotnisku Wilno miało miejsce otwarcie nowego Business Lounge pod nazwą IDW Esperanza Resort, co uznaje się za ważne wydarzenie dla reprezentacji Litwy na rynku międzynarodowym.

Business Lounge IDW Esperanza Resort reprezentuje pięciogwiazdkowy kurort niedaleko miasta Trakai i jest to miejsce spotkań dobrze znane i cenione przez przedstawicieli zagranicznych krajów, między innymi ministrów, milionerów, artystów, sportowców, celebrytów i gwiazdy ze świata mody.

Dyrektor naczelny lotniska w Wilnie, Artūras Stankevičius, powiedział: „Business Lounge na lotnisku w Wilnie istnieje już od ponad 17 lat, jednakże po raz pierwszy zaczęliśmy współpracować z z IDW Esperanza Resort, co nada mu całkiem nowy poziom, a dokładnie pięciogwiazdkowy poziom.”

Jeden z właścicieli IDW Esperanza Resort, Remigijus Milašius, przyznał, że jest bardzo zadowolony z podpisanej umowy współpracy portem lotniczym Wilno i ma nadzieję, że Litwa wkrótce znajdzie się na liście luksusowych destynacji.

Port lotniczy Wilno jest częścią grupy Lithuanian Airport Network, która zarządza lotniskami w Wilnie, Kownie i Połądze, a w poprzednim roku wszystkie porty lotnicze tego operatora obsłużyły razem 3.5 miliona pasażerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj