Port Lotniczy Stansted w Londynie od niedawna może pochwalić się największym, zakrzywionym ekranem reklamowym w Wielkiej Brytanii.

Ten olbrzymi, 12 metrowy monitor LED łączy w sobie dzieło sztuki z najnowocześniejszym przekazem cyfrowym. Cel jest jeden: maksymalnie zaangażować uwagę podróżujących.

Według agencji reklamowej Eye Airport, nowy ekran pomoże zrewolucjonizować reklamę na lotniskach. „Produkt ten jest niezrównanym narzędziem dla reklamodawców, dzięki niemu bowiem mogą inspirować i maksymalnie angażować odbiorców”- mówi Sarah Parkes, dyrektor zarządzający agencji Eye Airport. Jeden z najnowocześniejszych ekranów LED na świecie zapewnia wysoką jakość wyświetlanych reklam i informacji. Dla reklamodawców nowy zakup oznacza jedno: nowe, fascynujące możliwości.

Już wkrótce na lotnisku ma pojawić się drugi taki ekran. Inicjatywa ta jest częścią większego projektu Eye Airports, obejmującego też inne brytyjskie porty lotnicze: Gatwick, Manchester, Bristol, Newcastle, a który ma na celu redefinicję przekazu reklamowego w specyficznej, multikulturowej przestrzeni lotniska.

Według Eye jest to ogromny krok naprzód jeśli chodzi o rozwój mediów w portach lotniczych. Projekt o wartości 8 mln funtów został okrzyknięty największą tego rodzaju inwestycją ostatniej dekady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj