Port lotniczy Heathrow i linia lotnicza Emirates podjęły decyzję o rozpoczęciu partnerstwa strategicznego związanego z nagradzaniem często podróżujących pasażerów tzw. „Frequent flyer”. Na współpracy skorzystają członkowie programów lojalnościowych Heathrow Rewards i Emirates Skywards.

Partnerstwo Heathrow i Emirates przyniesie korzyści ponad 14 milionom stałych klientów tych dwóch marek, umożliwiając im wymianę punktów promocyjnych Heathrow Rewards na „mile” programu lojalnościowego Emirates Skywards i na odwrót.

Członkowie Heathrow Rewards będą mieli możliwość wymiany swoich punktów na „mile”, a w następstwie na loty Emirates lub inne bonusy i usługi partnerów biznesowych Emirates. Czonkowie Emirates Skywards będą mogli przekształcić mile na punkty Heathrow Rewards i odebrać błyskawiczne nagrody w setkach sklepów, usytuowanych na lotnisku Heathrow, m.in. w słynnej londyńskiej strefie bezcłowej World Duty Free i Dixons Travel.

Chris Annetts, Kierownik Obsługi Klienta Komercyjnego na lotnisku Heathrow mówi: „Jesteśmy bardzo dumni z naszego programu lojalnościowego Heathrow Rewards. To bardzo ważne, by nagradzać naszych stałych klientów i zachęcić nowych pasażerów, aby w pełni korzystali z możliwości oferowanych im przez port lotniczy Heathrow. Jesteśmy zachwyceni, że możemy ogłosić tę wyjątkową współpracę z Emirates. „

Z partnerstwa zadowolony jest również zarząd Emirates. Thierry Antinori, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy arabskiej linii lotniczej komentuje: „To nowe i ekscytujące partnerstwo dodatkowo poszerza wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wymianę punktów. Nowi partnerzy strategiczni jak Heathrow, uzupełniają naszą, i tak już szeroką, ofertę produktów. Współpraca ta ma sens głównie dlatego, że lotnisko Heathrow każdego dnia obsługuje 5 naszych lotów”.

Na zachętę warto dodać, że stali pasażerowie Emirates, którzy dołączą do programu Heathrow Rewards przez stronę www.emirates.com, otrzymają bonus w wysokości 1000 punktów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj