Port lotniczy Nicea – Lazurowe Wybrzeże wygląda ostatnio jakby ładniej. To zasługa sklepu bezcłowego „nowej generacji”, którego otwarcie miało miejsce w połowie października.

Nowo otwarty sklep duty free należy do firmy Aelia i mieści się na terenie Terminalu 1. Określa się go mianem sklepu nowej generacji. Czym różni się od tradycyjnych sklepów bezcłowych?

Mówi się, że koncepcja sklepu opiera się na czterech hasłach: sztuce obdarowywania, prowadzeniu klienta, dbałości o niego oraz przekonaniu: „tu i nigdzie indziej”.

Aelia wyjaśnia: sztuka obdarowywania bliskiej osoby jak i siebie samego jest motywem przewodnim sklepów nowej generacji. Wybierz z nami podarunek, zadbaj o jego zapakowanie w barze lub przy kasie i poczęstuj się prezentem z naszej „wieży podarunków”.

Prowadzenie: by zakupy odbywały się bez żadnych przeszkód, w sposób ciągły i były niezapomnianym doświadczeniem.

Dbałość o klienta: by pokazać najwyższą uwagę poświęconą klientowi za pośrednictwem ekskluzywnego programu usługowego.

Tu i nigdzie indziej: zapewnić niezapomniane i ekskluzywne doświadczenie oraz zaskoczyć niespodzianką związaną z Lazurowym Wybrzeżem.

Operator Retail Travel Lagardère wyjaśnia, że ta koncepcja ma na celu zapewnienie pasażerom wyjątkowego doświadczenia, łączącego w sobie glamour, przyjemność, radość życia z luksusową niespodzianką, która nie tylko zaskoczy klientów, ale da im również posmakować Lazurowego Wybrzeża.

Jedną z głównych atrakcji jest widoczny na zdjęciu Nao, inteligentny robot, który prowadzi i bawi klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj