Dwa lotniska wyróżniły się ostatnio na tle innych, zdobywając uznanie różnych organizacji. Mowa o rosyjskim lotnisku Szeremietiewo oraz islandzkim Keflavik.

Moskwa- Szeremietiewo, drugi co do wielkości port lotniczy w Rosji, ostatnio pławi się w nagrodach i pozytywnych opiniach. Między innymi, już drugi rok z rzędu Szeremietiewo zostało uznane za najlepsze lotnisko w Europie w corocznym rankingu przeprowadzanym przez ACI, badającym satysfakcję klientów. Port ten zdobył również nagrodę Instytutu Adama Smitha oraz magazynu Conde Nast Traveller jako najlepsze lotnisko Rosji.

Szef centrum jakości na lotnisku Szeremietiewo, Sergey Alexandrovich Giatsintov, komentuje, że takie wyniki port lotniczy zawdzięcza polityce mającej na uwadze trzy elementy: po pierwsze infrastrukturę, a następnie użycie technologii oraz czynnik ludzki.

Również port lotniczy Keflavik, obsługujący stolicę Islandii Reykjavik, został zauważony i nagrodzony za dobre wyniki w sondażach i wysoki poziom serwisu, jaki oferuje swoim podróżnym.

Jak przekonuje dyrektor lotniska, Guðmundur Daði Runarsson, tak znakomite wyniki opierają się na ciągłych zmianach wprowadzanych w miarę możliwości zgodnie z opiniami pasażerów. Jak dodaje, operator Isavia stara się słuchać podróżnych i stale ulepszać usługi, nie tylko na lotnisku Keflavik, ale też na innych terminalach Islandii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj