Lotnisko Changi Singapurze po raz kolejny zostało wybrane najlepszym lotniskiem na świecie przez pasażerów, którzy je odwiedzili. Na drugim miejscu w rankingu najlepszych portów lotniczych znalazło się lotnisko Incheon w Korei Południowej, zaś na trzeciej pozycji Holenderskie lotnisko Amsterdam Schiphol.

Port lotniczy Changi po raz czwarty już został uznany przez podróżnych za najlepsze lotnisko na świecie, zdobywając pierwsze miejsce w Skytrax World Airport Award, które są niezwykle prestiżowym wyróżnieniem.

Badacze Skytrax przepytali ponad 12 milionów pasażerów, którzy zostali poproszeni o ocenienie 39 aspektów, między innymi usług i produktów dostępnych na lotniskach, takich jak stanowiska odprawy pasażerów, kontrola bezpieczeństwa czy sklepy bezcłowe. Ocenionych zostało 395 lotnisk, z czego około 25 procent znalazło się na liście stu najlepszych lotnisk świata.

Na kolejnych miejscach listy 100 najlepszych lotnisk, na której czele widnieje lotnisko Singapur Changi, znalazły się także port lotniczy Hong Kong, Międzynarodowy Port Lotniczy Pekin, Monachium, Zurich oraz Vancouver, które tworzą pierwszą dziesiątkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj