Moskiewski port lotniczy Domodiedowo właśnie wprowadza w życie plan rozwoju i rozbudowy lotniska. Projekt zakłada powstanie drugiego segmentu w obrębie kompleksu lotniska, który pozwoli na przyjęcie w przyszłości jeszcze większej liczby pasażerów i poprawi jakość świadczonych usług.

Rosyjski port lotniczy na swojej stronie internetowej informuje, że rozpoczęte właśnie prace remontowe mają zakończyć się zgodnie z planem w grudniu 2016. Po zakończeniu przebudowy powierzchnia lotniska zwiększy się o dodatkowe 235,000 metrów kwadratowych, co oznacza, że całkowita powierzchnia podłogi wyniesie 500,000 metrów kwadratowych.

Władze Domodiedowo podają, że nowe wyposażenie zainstalowane zostanie we wschodniej części terminalu i otworzy ono szereg nowych możliwości dla pasażerów lotniska. W ramach modernizacji terminalu planowane jest między innymi wprowadzenie 40 samoobsługowych kiosków do odprawy pasażerskiej oraz 100 nowych standardowych stanowisk do odprawy.

Oprócz tego terminal zostanie wyposażony w cały szereg nowych sklepów bezcłowych, outletów, restauracji, kawiarni i innych lokali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj