16 i 17 września o w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kielcach odbyły się XV Mistrzostwa Polski Portów Lotniczych i Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Halowej Piłce Nożnej. Pierwsze miejsce dla Krakowa.

W zawodach brały udział drużyny z 10 Portów Lotniczych oraz – po raz pierwszy – drużyna Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Drużyna Kraków Airport wygrała w pięknym stylu . W fazie grupowej piłkarze pokonali zespoły Rzeszowa, Modlina i Bydgoszczy. W półfinale zespół Kraków Airport wygrał z reprezentacją Szczecina, a w meczu o pierwsze miejsce pokonał 8:3 drużynę łódzkiego portu. To drugi tytuł mistrzowski zawodników krakowskiego lotniska. Poprzedni wywalczyli dwa lata temu.

A oto wyniki rywalizacji:

I miejsce – Port Lotniczy Kraków
II miejsce – Port Lotniczy Łódź
III miejsce – Port Lotniczy Szczecin

Puchar Fair Play otrzymała drużyna lotniska Warszawa Modlin. Reprezentacja Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej zajęła 11 miejsce. Podczas turnieju wybrano też najlepszego bramkarza, strzelca, zawodnika a nawet…najlepszego kibica.