Linia lotnicza Virgin Atlantic swoim pasażerom oczekującym na lotnisku w Los Angeles oferuje luksusowy salon Clubhouse, zlokalizowany w Terminalu 2.

Przeznaczony do relaksu pokój o powierzchni ponad 1200 m², z widokiem na wzgórza Hollywood, to pierwsza taka struktura na lotnisku Los Angeles, powstała z inicjatywy linii lotniczej Virgin Atlantic.

Wnętrze tej nowej poczekalni zostało zaprojektowane przez Slade Architecture przy współpracy z Virgin Atlantic, a główną inspiracją projektantów był krajobraz zachodniego wybrzeża. Świadczy o tym wiele elementów wystroju Clubhouse, a odcienie złota przywodzą na myśl słynne kalifornijskie słońce.

Centralnym punktem salonu jest pokryty miedzią bar, wyposażony w naturalne kalifornijskie rośliny, oferujący wspaniałe koktajle. Ściany zdobi jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki, a mianowicie instalacja kalifornijskiej artystki cyfrowej Diany Reichenbach.

Reuben Arnold, dyrektor marki Virgin Atlantic powiedział: „Nasze poczekalnie zawsze narzucały lotniskom wysoki standard, pod względem doświadczenia, oferowanych usług i designu. Cieszymy się, mogąc zapewnić pasażerom podróżującym przez Los Angeles jak najlepsze wrażenia w oczekiwaniu na lot”.

Wejście do klubu jest bezpłatne dla pasażerów wyższych klas, podróżujących na trasie Los Angeles – London Heathrow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj