Port lotniczy San Pablo Sewilli zyskuje nowe bezpośrednie połączenia, zarówno krajowe jak i międzynarodowe, między innymi do Paryża, Porto y Casablanki. Powiększenie oferty lotów do 23 połączeń międzynarodowych to wynik negocjacji dyrektora lotniska, Jesúsa Caballero.

W nadchodzącym roku 2015 lotnisko w Sewilli otworzy nowe połączenia międzynarodowe oraz krajowe do Paryża, Düsseldorfu, Casablanki, Vigo i Melilli. Powiększona oferta lotów od nowego roku to wynik zawartych umów z przedstawicielami linii lotniczych, takich jak Volotea, EasyJet i Sunexpress.


Plan zwiększenia ruchu lotniczego w Sewilli, zarządzanego przez operatora Aena, wreszcie zaczął dawać dobre wyniki, po tym jak w 2011 roku lotnisko osiągnęło jedynie 62% swojej wydajności.

Za największe osiągnięcie uważa się ustanowienie bezpośredniego połączenia operowanego przez EasyJet na główne paryskie lotnisko Charles de Gaulle. Hiszpańskie linie lotnicze Volotea otworzyły krajowe połączenia do miast Melilla i Vigo. Z kolei lot do portugalskiego miasta Porto będzie operowany przez linie Air Europa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj