Port lotniczy Londyn-City z myślą o poprawie doświadczenia swoich pasażerów, zainwestował w najnowocześniejszą technologię: nowej generacji kioski samoobsługowej odprawy, inteligentne panele ścienne oraz stanowiska odprawy mobilnej.

Port lotniczy London City zainwestował w przyszłość. W celu poprawy komfortu pasażerów, lotnisko zostało wyposażone w technologie najnowszej generacji. Do dyspozycji pasażerów oddano 26 stanowisk samoobsługowej odprawy, stanowiska odprawy mobilnej, nowe ekrany z informacjami dotyczącymi lotów oraz nowoczesne panele ścienne. Wszystko to po to, by podróż stała się jeszcze szybsza i bardziej komfortowa.

Nowa inwestycja jest odpowiedzią na ostatnie statystyki lotniska, dotyczące natężenia ruchu pasażerskiego. Lipiec 2015 roku okazał się być rekordowym miesiącem w historii lotniska London -City. W ciągu jednego miesiąca ten port obsłużył ponad 400 tys. pasażerów.

Kioski samoobsługowej odprawy mają uczynić proces odprawy szybkim i naturalnym. Natomiast stanowiska odprawy mobilnej pomogą pasażerom sprawnie się odprawić w godzinach szczytu, bez konieczności czekania w kolejce do tradycyjnego stanowiska check-in.

Nowe ekrany (FIDS- flight information display screens) zostaną podłączone do systemu zarządzania treścią, co pomoże z łatwością kontrolować wyświetlane informacje. Będą to przede wszystkim informacje o statusie lotu oraz o ewentualnych zakłóceniach ruchu powietrznego. Łącznie zostanie zainstalowanych 89 ekranów.

„Wprowadziliśmy już szybki i bezpłatny internet bezprzewodowy i udoskonaliliśmy stanowiska ładowania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. Nowe kioski samoobsługowej odprawy, mobilne stanowiska check-in oraz nowoczesne ekrany FIDS pomogą London-City sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klienta i zapewnią wszystkim podróżnym wysoki poziom usług, którego od nas oczekują” – komentuje Alison Fitzgerald, dyrektor działu informatycznego lotniska London City.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj