Najświeższe wiadomości z Portu Lotniczego im. Chopina? Pilny e-mail? Wiadomości z kraju i ze świata podczas oczekiwania na lot? W strefie pasażerskiej terminalu A warszawskiego lotniska Chopina to jest już możliwe. Od niedawna stoją tam nowe kioski internetowe które umilą czas czekającym podróżnym.

Kioski internetowe zostały ustawione na poziomie odlotów i dostępne dla pasażerów którzy przeszli kontrolę bezpieczeństwa. Cztery zlokalizowane są w strefie Schengen, pięć w strefie Non-Schengen.

Jak zapewnia dyrekcja, kioski są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Będzie można w nich bezpłatnie korzystać ze strony internetowej lotniska, a za dostęp do innych stron trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

Rozwiązanie to na pewno podniesie komfort podróży. Dotychczas na lotnisku Chopina można było skorzystać z Internetu tylko w niektórych lokalach gastronomicznych i specjalnych strefach promocyjnych. Właścicielem nowych kiosków jest opolska firma ArtBoro.

E.Z.

1 KOMENTARZ

  1. uwaga: access pointy na cały terminal to koszt max 1000zł (jednorazowo), Stałe łącze to kilkadziesiąt zł miesięcznie. Podrzędne lotniska w Europie to mają. Największe w Polsce? NIE. Ale kiosk (min 7tys) + opłata za gmaila. WOW, jest z czego być dumnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj