Żyjemy w takich czasach, że niemal każdy konsument korzysta z różnych promocji. Dlatego wiele sklepów wprowadziło gazetki promocyjne, na stronach internetowych pojawiły się zakładki z promocjami. Z liniami lotniczymi jest podobnie. Na wiele różnych sposobów starają się przyciągnąć jak największą liczbę klientów.

Jakie są promocje?

Promocje są różne, dla każdego coś ciekawego się znajdzie. Każdy przewoźnik ma ich kilka, więc z pewnością, jeśli w jednej promocji coś nam się nie podoba, to możemy sprawdzić inną. Ostatnio sporo promocji pojawiło się w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Jedną z atrakcyjnych promocji jest lot do Nowego Yorku od 2088zł. Możemy także skorzystać z promocji Wielkie Nieba, dzięki której możemy kupić bilety o połowę taniej. Loty krajowe także są w promocyjnych cenach i po Polsce możemy podróżować od 169zł. Możemy także otrzymać zniżkę na podróżowanie z dziećmi. Zniżka zależy od wieku dziecka i celu podróży, ale to bardzo ciekawa propozycja linii lotniczych dla rodzin. Wizz Air może nie ma zniżek na bilety lotnicze, ale za to rezerwując lot i hotel za pośrednictwem tych linii lotniczych, możemy zaoszczędzić trochę pieniędzy i taniej zorganizować wycieczkę, na przykład do Paryża albo do Londynu.

Czy warto korzystać z takich promocji?

Z pewnością, gdy widzimy, że za pół darmo możemy coś mieć, zaczynamy się zastanawiać nad tym, gdzie jest haczyk w tej promocji. Niepotrzebnie. Kampanie promocyjne mają jeden cel – pozyskać klientów. Im więcej klientów tym lepiej dla linii lotniczych, bo więcej będzie wtedy sprzedanych biletów, więc przewoźnik na tym może zarobić. Jeśli klient będzie zadowolony to wróci do tych konkretnych linii lotniczych. To także najlepsza reklama dla linii lotniczych, polecenie tzw. drogą pantoflową. Jeśli jednemu klientowi spodobał się produkt, w tym przypadku cena biletu i obsługa pasażera, to ten klient poleci daną linię lotniczą swoim znajomym. Nie dość, że taniej, to jeszcze świetna obsługa. Lubimy być rozpieszczani i przewoźnicy o tym wiedzą, więc starają się sprostać naszym oczekiwaniom i jeszcze dodać coś ekstra od siebie.

Gdzie szukać promocji?

Zazwyczaj linie lotnicze same informują o nowych promocjach, ale nie zawsze te promocje nas interesują. Dlatego warto sprawdzić aktualne promocje na stronie internetowej przewoźnika, albo w porównywarkach internetowych. Wtedy mamy pewność czego dotyczy promocja, możemy ją sprawdzić i następnie z niej skorzystać. To najprostszy sposób sprawdzenia ofert promocyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj