Dotarcie na lotnisko przed podróżą to nierzadko nie lada wyzwanie dla niejednego podróżującego. Tym ciężej, im dalej znajduje się miejsce zamieszkania. Człowiek wtedy staje przed dylematem – lepiej pojechać pociągiem, poprosić kogoś bliskiego, a może wynająć taksówkę? Wszystkie jednak mają pewne mankamenty. Najczęściej jednak są to po prostu drogie lub mało komfortowe rozwiązania. W takim wypadku warto rozważyć podróż na lotnisko własnym samochodem i pozostawienie go na parkingu, z którego oferowany jest transfer pod sam terminal. Zdecydowanie się na to rozwiązanie łączy się z wieloma korzyściami – znacznie obniżone koszty w porównaniu do innych rozwiązań, zdecydowanie wyższy komfort podróży, ale również stała opieka auta podczas naszej nieobecności.

Czym się kierować przy wyborze parkingu?

Współcześnie powstaje coraz więcej firm umożliwiających pozostawienie auta podczas nieobecności. Warto jednak wziąć pod uwagę różnice oferowanych usług dodatkowych, tak by wybrać najlepszą dla siebie opcję. Próbując znaleźć tę najlepszą nie można zapomnieć o firmie startparking.pl, która oferuje bardzo bogate pakiety, na tle konkurencyjnych parkingów.

Cena

Wbrew obiegowej opinii parking wcale nie musi być drogi. Najważniejsze jest to, aby odpowiednio poszukać, gdyż wtedy można znaleźć naprawdę korzystną ofertę. Ponadto porównując koszty parkingu przy lotnisku z kosztami innych opcji transportu może okazać się, że jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku, gdyby na lotnisko miała zawieźć nas taksówka, lub ktoś komu musielibyśmy zapłacić.

Komfort

Decydując się na firmę oferującą parking przy lotnisku możemy zyskać pewność, że będziemy mieli, gdzie pozostawić swoje auto ponieważ miejsce rezerwuje się z odpowiednim wyprzedzeniem. Dodatkowo podejmując decyzję o skorzystaniu z tego rozwiązania unikniemy konieczności dźwigania bagażu w komunikacji miejskiej czy podczas poszukiwania transferu na lotnisko. Wynika to z możliwości skorzystania z transferu pod terminal przypisanego do danego parkingu. Transport oferowany jest w obie strony, niezależnie od pory dnia lub nocy. W przypadku wspomnianej wyżej firmy Start Parking dojazd do i z lotniska realizowany jest przez specjalnie przystosowane autobusy, które podróżni stale mogą śledzić przez mobliną aplikację.

Bezpieczeństwo

Parking przy lotnisku to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Parkingi tego typu są bowiem monitorowane 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy ze spokojem udać się na wymarzone wakacje. Dużą zaletą jest możliwość korzystania ze specjalnej oferty związanej z ubezpieczeniem od szkód, które mogłyby mieć miejsce na parkingu. Warto wziąć to pod uwagę wybierając najlepszy parking dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj