Port lotniczy Kopenhaga spragniony jest ciekawych propozycji i sugestii dotyczących zmian, które można by zaprowadzić na lotnisku w przyszłości.

Duńskie lotnisko czeka na sugestie pasażerów na temat sklepów, restauracji i innych usług, które powinny znaleźć się na terminalu. Opinię można wyrazić wchodząc na portal „CPH Ideas”, który również pozwala na wysunięcie własnej propozycji zmian czy wprowadzenia jakichś udogodnień, począwszy od innowacji w odbiorze bagażu czy zainstalowaniu kabin do spania, a skończywszy nawet na propozycji wybudowania basenu.

Pomysły, które zyskają najwięcej głosów wśród internautów, będą rozważone przez władze lotniska i mają szanse zostać zrealizowane w przyszłości. Wszelkie propozycje dotyczące przyszłości lotniska można składać wchodząc na stronę internetową: https://expanding.cph.dk/cphideas/

Port lotniczy przygotowuje się obecnie na obsługę coraz większej liczby pasażerów i dlatego w niedalekiej przyszłości planuje modernizację terminalu i zwiększenie jego pojemności niemal dwukrotnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj