Szukasz dobrego parkingu przy lotnisku? Bezpiecznego i taniego? Sprawdź, czy spełnia 5 poniższych kryteriów, by mieć pewność, że wybrałeś dobrą ofertę.

Bezpieczeństwo pojazdu

Dla każdego właściciela samochodu bezpieczeństwo pojazdu jest najważniejsze. Czy po powrocie z wakacji auto będzie w idealnej kondycji? Czy nic mu się podczas postoju na parkingu nie stanie? Bezpieczny parking to parking ogrodzony, monitorowany, oświetlony i ubezpieczony. Warto sprawdzić czy ten, który wybraliśmy spełnia te cechy i zapewni naszemu samochodowi pełne bezpieczeństwo.

Cena parkingu

Tani parking w Balicach? Jaką kwotę należy uznać za jeszcze niską a jaką już za dość wysoką? Analiza ofert prywatnych parkingów pokazuje, że szukając taniego (i jednocześnie dobrego) parkingu przy lotnisku można znaleźć oferty już za 10 zł za dobę, a za cały tydzień postoju zapłacić mniej niż 50 zł. Oczywiście są też dwukrotnie droższe oferty, dlatego warto sprawdzić przynajmniej kilka z nich, by mieć pewność, że wybraliśmy faktycznie tani parking w Balicach. Pamiętajcie jednak, by nie skupiać się jedynie na cenie, bo ważne są też pozostałe aspekty parkingu.

Odległość od terminala

Trudno oczekiwać, by prywatny parking znajdował się na wprost terminala. Można jednak mieć nadzieję na szybki i bezpłatny transport. Sprawdź, czy parking który wybierasz, oferuje transport za darmo i 24 godziny na dobę (wprawdzie na lotnisko Balice samoloty nie przylatują nocą, ale jeśli okaże się, że samolot ma opóźnienie i wyląduje o 3 w nocy, to nie chcesz przecież iść do samochodu piechotą).

Usługi dodatkowe

Czy jesteś pewien, że zapakowałeś do bagażu podręcznego jedynie tyle, ile można? Czy chcesz zabezpieczyć bagaż folią streczową? Niektóre parkingi przy lotniskach oferują sporo usług dodatkowych – możliwość zważenia bagażu, stół do przepakowania, stanowisko do zawijania walizki w folię. Drobiazg, ale przydatny.

Serwis w razie problemów z uruchomieniem

Co zrobisz, jeśli auto po 10 dniach stania na mrozie odmówi posłuszeństwa? Dobry parking jest na taką ewentualność przygotowany. Posiada urządzenia rozruchowe i personel, który udzieli fachowej pomocy. Dzięki temu rozładowany akumulator nie będzie wielkim problemem. Dlatego warto porównać, jakie usługi dodatkowe oferują poszczególne parkingi i wybrać ten, który zapewnia nie tylko wynajęcie miejsca postojowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj