Szukając biletów lotniczych, warto przejrzeć ofertę biur podróży i cen ich lotów czarterowych – bardzo często są one znacznie tańsze niż przeloty liniowe. Dzięki tej metodzie tanio dotrzemy do najpopularniejszych wakacyjnych kierunków, jak Bułgaria, Grecja czy Hiszpania. Dodatkowo brak ukrytych opłat i możliwość zabrania dużego bagażu pozwolą cieszyć się z niedrogiego i komfortowego urlopu.

Zarezerwuj sam lot

Biura podróży oferują nie tylko wczasy z przelotem lub przejazdem autokarem, ale również wczasy z dojazdem własnym bądź sam przelot samolotem. Na uwagę zasługują zwłaszcza bilety na loty samolotem, które można znaleźć np. na stronie: http://oferty.tui.pl/bilety-lotnicze. Ceny biletów są często znacznie niższe niż ceny przelotów oferowanych przez największych przewoźników w sprzedaży regularnej. Wcześniejsza rezerwacja pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Dodatkowo bilety sprzedawane przez biuro podróży obejmują koszty przewozu bagażu podręcznego oraz dużego. sBrak ukrytych kosztów i opłat lotniskowych niewliczonych w cenę biletu daje gwarancję, że podróżny zapłaci za przelot jedynie tyle, ile zapłacił za sam bilet.

W przypadku, gdy większa grupa poszukuje przelotu do Bułgarii, Grecji czy Hiszpanii, może zamówić lot czarterowy do wybranego kurortu. Loty czarterowe są organizowane również poza sezonem, co pozwala wybrać się w podróż nawet, gdy wakacje się skończyły. Koszty przelotów czarterowych można sprawdzić na: http://oferty.tui.pl/bilety-lotnicze/przeloty-czarterowe. W ich ramach niedrogie bilety na samolot można kupić nie tylko na przeloty po Europie, ale i poza nią. Atrakcyjne ceny czekają na turystów chcących wybrać się na Dominikanę, Jamajkę, Kubę, do Kenii lub Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Oferta dla spontanicznych

W biurze podróży można zarezerwować niedrogie bilety na przeloty last minute. Nieplanowany urlop lub chęć oderwania się na parę dni od codziennych obowiązków nie muszą rujnować portfela. Podróże do Hiszpanii, Grecji czy na Wyspy Kanaryjskie w ramach oferty last minute są tańsze średnio o 30%. Oferty tanich przelotów są dostępne na: http://oferty.tui.pl/bilety-lotnicze/last-minute. Loty w ramach oferty last minute odbywają się ze wszystkich największych lotnisk w kraju, czyli: z Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska. Podróżni mogą dzięki temu bez trudu zarezerwować bilet na lot z najbliższego miasta oraz zaoszczędzić gotówkę, która byłaby potrzebna na dojazd do lotniska oddalonego od miejsca zamieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj