Wynajęcie auta już dawno przestało być skomplikowanym i drogim rozwiązaniem. Coraz więcej osób decyduje się na wynajem pojazdu na długi lub krótki okres, ponieważ uznaje taką możliwość za dużo atrakcyjniejszą niż zakup własnych czterech kółek. Na co zatem zwrócić uwagę przy przeglądaniu ofert poszczególnych firm na lotniskach? Poniżej kilka prostych rad.

W dzisiejszych czasach wszystko można załatwić przez internet. Zatem tutaj kierujemy swoje pierwsze kroki by dowiedzieć się więcej. Wystarczy w dowolną wyszukiwarkę wpisać, np.: wynajem samochodów lotnisko w Krakowie i już mamy listę dostępnych na lotnisku Balice oraz w tym mieście wypożyczalni. W sieci znajdziesz również wiele porównywarek cenowych, które wskażą Ci najniższą cenę lub pakiet posiadający najwięcej interesujących Cię opcji. Należy zawsze zwrócić uwagę na koszty dodatkowe, czy auto posiada limit kilometrów jakie można przejechać oraz czy jest ubezpieczone. Jeśli tak to w jakim zakresie. Zalecamy pełne ubezpieczenie aby uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Jeżeli już znajdziemy dogodną dla nas wypożyczalnię samochodów w Krakowie warto sprawdzić czy dana firma posiada jakąś ofertę promocyjną. Jeśli wynajmujemy auto z wyprzedzeniem, właśnie przed przylotem, to istnieje duża szansa, że otrzymamy lepszą cenę niż przy wynajmie na ostatnią chwilę. Cześć wypożyczalni oferuje również rabaty okresowe, np.: w okresie mniejszego ruchu w interesie. Cena może się również różnić od dnia tygodnia. Koszt wynajmu pojazdu w weekend będzie mniejszy niż w tygodniu.

Nie można zapominać także o oddaniu auta w odpowiednim stanie. Należy dokładnie zaznajomić się z postanowieniami umowy co do użytkowania pojazdu. Niektóre firmy nie życzą sobie aby użytkownik palił papierosy w środku samochodu lub chcą aby auto było oddane czyste. Za niezastosowanie się do tego typu warunków można spotkać się z dodatkową opłatą. Bardzo ważne jest także terminowe oddanie pojazdu, gdyż w przypadku jego przekroczenia, wynajmujący może naliczyć opłatę za kolejny dzień lub karę za spóźnienie. Lepiej zatem być zawsze w zgodzie z regulaminem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj