Na Lotnisku Chopina w Warszawie pasażerowie czekający na samolot mają szansę – zamiast nudy – dostać zastrzyk inspiracji. A wszystko to za sprawą nowego przedsięwzięcia artystycznego.

Stowarzyszenie „Akademia Wilanowska” jest autorem projektu wystaw setki fotografii autorstwa 57 podróżników i fotografików. Prace są owocem wypraw w różne zakątki świata. Zdjęcia mają być wystawiane w najpopularniejszych i najciekawszych miejscach Polski. Wśród nich znalazło się również Lotnisko Chopina w Warszawie.

Do akcji włączyła się również Fundacja Marka Kamińskiego. Wspólnie zorganizowana Gala Podróżniczo-Fotograficzna połączona była z aukcją charytatywną fotografii, której całkowity dochód przeznaczono na realizację marzeń podróżniczych chorych dzieci.

Ekspozycja 20 fotografii zatytułowana „Kadry ze świata – czyli podróże okiem Polaków”jest udostępniona do oglądania w Hali Odlotów Terminala A, w strefie ogólnodostępnej E. W ramach projektu podróżni mogą obejrzeć ciekawe fotografie z całego niemal świata. Czas nagli, wystawę będzie można oglądać tylko do 31 lipca.

E.Z.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj