Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA – firma zarządzająca pyrzowickim lotniskiem – zostało nagrodzone srebrnym godłem w kategorii zarządzanie najwyższej jakości. Nagroda zbiegła się w czasie z okrągłą rocznicą powstania GTL SA.

Kapituła konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2011 przyznała Górnośląskiemu Towarzystwu Lotniczemu są – firmie zarządzającej Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach – tytuł laureata konkursu oraz srebrne godło w kategorii zarządzanie najwyższej jakości. Nagroda ta jest uwieńczeniem wieloletniej pracy i starań. Organizatorem konkursu było Forum Biznesu, a patronami Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klub Polski ISO 9000.

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

Przyznanie nagrody zbiegło się w czasie z rocznicą powstania Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, będącego na rynku już od dwudziestu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj