Czy na lotniskach można poczuć się jak w domu? Na niektórych na pewno tak! Po co wydawać pieniądze na hotel, jeśli w oczekiwaniu na następny lot można poczekać w komfortowych warunkach. Trzeba tylko wiedzieć, które lotnisko wybrać.

Portal SleepinginAirports.net opisuje uroki spania na lotniskach całego świata. Niedawno portal przeprowadził kolejną ankietę wśród użytkowników, w której zostali poproszeni o podanie najlepszych lotnisk do nocowania. Dzięki nadesłanym ankietom powstał ranking na rok 2011. Oto jego wynik:


1 Singapur (Singapore Changi Airport) – na pierwszym miejscu już 15 raz! Za co? Specjalne strefy drzemki z wygodnymi siedzeniami, kafejki internetowe, sale modlitw, smaczne jedzenie, basen, jaccuzi, sale masażu, bezpłatne(!) krzesła masujące, spa, salon gier i filmów, ogrody na świeżym powietrzu, przechowalnie bagażu, prysznice…właściwie to czego tutaj nie ma.


2 Seul Incheon (Seoul Incheon Airport) – całodobowe pokoje wypoczynkowe z masażami, wszystkie komunikaty po godzinie 23. 00 nadawane są dużo ciszej, darmowe WiFi i kioski internetowe, a także pokój modlitw i strefa dzieci. Oprócz tego prysznice, przechowalnie bagażu, SPA, kasyno, Muzeum kultury Koreańskiej.3 Hong Kong (Hong Kong Airport) – wyróżniony ze względu na doskonałe całodobowe pokoje wypoczynkowe i restauracje, darmowe WiFi, kioski internetowe, prysznice, ogrody i największe kino 4D w Azji. Oczywiście nie mogło zabraknąć przechowalni bagażu, pokoju modlitw i strefy dla dzieci. Jeśli ktoś czuje się zagubiony pomocą służy Ambasador Lotniska.4. Kuala Lumpur
5.
Amsterdam Schiphol
6.
Munich
7.
Vancouver
8.
Zurich
9.
Frankfurt
10.
Toronto

9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj