Długie podróże mogą być naprawdę męczące, ale nudne oczekiwanie na lot na lotniskach może nam tę podróż jeszcze bardziej uprzykrzyć. Serwis internetowy Skyscanner przeprowadził ostatnio badanie mające na celu znaleźć antidotum na nudę i wyłonić najbardziej pożądaną rozrywkę, która powinna być dostępna na terminalach.

Badanie ujawniło, że podróżni najbardziej ucieszyliby się z lotniskowego kina, w którym mogliby spędzić czas oczekiwania na lot. Taką odpowiedź podało aż 49% podróżnych.


Jest to niewątpliwie dobra wiadomość dla Międzynarodowego Portu Lotniczego Hong Kong, gdzie niedawno otwarto kino IMAX oraz dla lotniska Changhai w Singapurze, które również wyposażone jest w kino.


Inne sposoby na zabicie nudy, które wskazali uczestnicy ankiety to: miejsce do spania (36%), bibliloteka (32%), park (31%), miejsce do leniuchowania (30%), plac zabaw dla dzieci (21%), bilard (20%), siłownia (15%), sztuczna plaża (12%) oraz rowery (11%).


Ankieta ta została przeprowadzona przez internetową wyszukiwarkę lotów Skyscanner i wzięło w niej udział ponad 10,000 podróżnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj