Koniec ograniczonego dostępu do internetu i konieczności korzystania z wifi w kawiarniach i restauracjach. Z darmowego wifi można będzie niedługo korzystać na kolejnych dwudziestu lotniskach w Stanach Zjednoczonych.

Wybranych 20 lotnisk w Stanach Zjednoczonych wkrótce zostanie wyposażone w darmową sieć wifi. Projekt ten opiera się na współpracy lotnisk z firmą reklamową MediaShift.


Firma MediaShift znana jest z zapewniania połączenia wifi dla wielu hoteli, biur podróży i innych instytucji. Z jej usług korzysta ponad 23 milionów użytkowników. MediaShift znana jest także jako Premier Airport Network i podczas surfowania po internecie użytkownicy będą napotykali reklamy i materiały promocyjne związane z firmą.


Darmowa sieć internetowa dla lotnisk nie kosztuje ani centa, jak podkreśla dyrektor MediaShift, Brendon Kensel. Zysk z tego projektu ma być ponadto obupólny, gdyż nie tylko samo lotnisko będzie czerpać zyski z darmowego wifi, ale też firma MediaShift ma czerpać zyski z zamieszczanych materiałów promocyjnych. Nie mówiąc już o samych pasażerach, którzy efektywniej będą mogli spędzić czas oczekiwania na samolot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj