Liczba pasażerów na lotnisku im. Fryderyka Chopina sięgnęła 10 milionów wraz z wylądowaniem samolotu lecącego z Kataru, na pokładzie którego znajdował się rekordowy pasażer.

Adam Połomski, tuż po wyjściu z samolotu po wylądowaniu na lotnisk Chopina, został powitany muzyką, deszczem konfetti oraz muffinami. Wręczono mu także bon na darmowy lot do dowolnie wybranego miejsca w nadchodzącym sezonie letnim.


Inni pasażerowie lecący samolotem z Doha również zostali obdarowani drobnymi upominkami, a wszyscy odwiedzający lotnisko w tym dniu mogli skosztować czekoladowych smakołyków.


Dyrektor portu lotniczego, Michał Kaczmarczyk, podkreślił, że lotnisko Chopina świętuje jednocześnie 80. rocznicę istnienia. „W pierwszym roku działania warszawskiego lotniska obsłużyliśmy około 10.000 podróżnych. Teraz świętujemy przyjęcie tysiąc razy większej liczby pasażerów”, powiedział dyrektor.


Jak dodaje Kaczmarczyk, lotnisko nadal kieruje się tymi samymi priorytetami: „Wprawdzie plany, procedury i oczekiwania podróżnych uległy zmianom, ale nadal najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj